Szkoła Językowa Akcent w Suchym Lesie koło Poznania.

Szkoła Językowa Akcent w Suchym Lesie koło Poznania. Szukasz zajęć z języka angielskiego w Suchym Lesie? Koniecznie sprawdź atrakcyjną ofertę poznańskiej Szkoły Językowej Akcent. Nasza placówka to miejsce dostosowane do przeprowadzania zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie można znaleźć wakacyjne kursy językowe, które wypełnią wolny czas każdego dziecka! Kursy języka niemieckiego w Poznaniu lub okolicach prowadzone są indywidualnie oraz w grupach kilkuosobowych. Miła atmosfera i kreatywność nauczycieli dobrze nastawia każdego uczestnika i nie powoduje stresu. Przyjazne półkolonie dla dzieci? Gwarantuje je SJO Akcent. Zastanawiasz się, jak wygląda TOEIC kurs? Wszystkie szczegóły na temat tego szkolenia znajdziesz na stronie! Zapraszamy!

Dalej o stronie www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

Szkoła Językowa Akcent w Suchym Lesie koło Poznania.

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK przeznaczone jest dla Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Podgórnej 12. PROMYCZEK to wyjątkowe przedszkole dla każdego dziecka w którym odnajdzie uroki nauki przez zabawę. Przedszkole Promyczek jest przedszkolem niepublicznym, co czyni, że maluch ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz zwykłych zajęć, które polepszą wiedzę dziecka, w naszej ofercie znajduję się wiele innych ciekawych atrakcji. Gorąco zapraszamy do galerii zdjęć! Posiadamy ostatnie wolne miejsca w PROMYCZKU.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegółowe informacje »
 • Http://www.l-star.pl/ »


  Chcesz szybko zdać prawo jazdy i mieć to za sobą? Lepiej trafić nie mogłeś! Szkoła jazdy L-star,prowadzimy ekspresowy kurs trwający jeden miesiąc (30H TEORII +30H JAZD).Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowywuje co pół roku zestawienie zdawalności

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegółowe informacje »
 • Tłumacz niemieckiego wałbrzych »

  Masz coś trudnego do przetłumaczenia? Nie ma problemu wejdz na naszą strone a dowiesz się wszystkiego. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Leon Romański oferuje swoje usługi, posiada duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń tekstów związanych z branżami tj. prawna, meczyczna czy finansowa. Na wszystkie powierzone mi zlecenia gwarantuję krótkie terminy realizacji oraz pełną poufność!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegółowe informacje »