ARD Finance Biuro Rachunkowe

ARD Finance Biuro Rachunkowe Doradztwem finansowym, prawnym i organizacyjnym wspieramy nowoczesny biznes. Współczesny, nowoczesny biznes wymaga profesjonalnej obsługi finansowej, fachowej porady prawnej i sprawnej organizacji umożliwiających funkcjonowanie na rynku gospodarczym. Jesteśmy firmą, która zapewnia naszym Klientom kompleksowe wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Prowadzimy pełną obsługę księgowo-finansową, kadrowo-płacową, jednocześnie reprezentując naszych Klientów w instytucjach nadzorujących finansowe i pracownicze aspekty funkcjonowania przedsiębiorstw.Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wnikliwą wiedzę i znajomość obowiązujących zasad i regulacji prawnych w zakresie rachunkowości, księgowości, administracji kadrowo-płacowej oraz audytowania. Nasze kompetencje potwierdzają certyfikat Ministra Finansów oraz referencje współpracujących z nami firm.Sprawną, szybką, terminową obsługę zapewniamy między innymi dzięki posiadanemu e-podpisowi, który umożliwia przesyłanie dokumentów do urzędów drogą elektroniczną. Dla małych firm prowadzimy zdalną elektroniczną obsługę księgową, co pozwala nam realizować zamówienia na obszarze całego kraju. Ceniąc czas naszych Klientów oferujemy dojazd do ich siedzib, odbiór i przywóz dokumentów, przesyłanie dokumentów pocztą poleconą, pocztą kurierską bądź pocztą internetową. Niemniej, nasze biuro zachęca do odwiedzenia dogodnym położeniem w Mysłowicach, niedaleko zjazdu z drogi ekspresowej S1 i autostrady A4.Oferowane przez nas usługi objęte są ubezpieczeniem OC, którym pragniemy zagwarantować naszym Klientom uniknięcie ewentualnych strat, choć nigdy dotąd nie zaistniała potrzeba skorzystania z polisy.Naszym Klientom proponujemy konkurencyjne ceny. Wyceny usług dokonujemy indywidualnie, dostosowując je potrzeb, warunków i zakresu realizowanej usługi.Zapraszamy do współpracy, która uczyni Państwa biznes nowoczesnym, sprawnym i bezpiecznym.

Dalej o stronie www.ardfinance.pl:

Podlinkuj stronę www.ardfinance.pl:

ARD Finance Biuro Rachunkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 83

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fundusze inwestycyjne - Deutsche Bank »

  Poznaj szeroki asortyment usług finansowych świadczonych przez Deutsche Bank. Oferujemy konta bankowe (oszczędnościowe, firmowe, internetowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Deutsche Bank to także bogata oferta kredytowa - kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe).

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegółowe informacje »
 • Doradztwo podatkowe Wrocław »

  Podatki i rozliczenia to temat jak zwykle niewdzięczny. Nawet dla tych którzy w swojej naturze przejawiają względne zainteresowanie formalnościami, potrzebne np. przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Jednak podatki to temat drażliwy, na który negatywnie reaguje nawet osoba zorientowana i przedsiębiorcza. Natomiast księgowość internetowa przedsiębiorstwa – to z kolei temat rozległy, niepotrzebnie absorbujący myśli prezesa, który powinien być raczej przywódcą i kreatywnym managerem, niż pogrążonym w papierach niewolnikiem. Podsumowując te uwagi wstępne, niewyczerpane jest zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe Wrocław.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegółowe informacje »
 • Www.iuscogens.info »


  Kancelaria Adwokacka Ius Cogens składa się z zespołu doświadczonych adwokatów i prawników którzy posiadają już spory bagaż doświadczenia w reprezentowaniu podejrzanych i obronie oskarżonych o przestępstwa lub przestępstwa skarbowe w postępowaniu karnym oraz obronie obwinionych w postępowaniu w sprawach o wykroczenia.
  Udzielamy pomocy prawnej w następujących dziedzinach
  Prawo karne
  Prawo cywilne
  Prawo rodzinne
  Prawo spadkowe
  Prawo administracyjne
  Prawo gospodarcze
  Prawo kanoniczne
  Prawo pracy
  Szkolenia
  Jeśli są Państwo zainteresowani to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się więcej informacji na temat naszej kancelarii

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegółowe informacje »