Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Mailing »

  Dla większości internet jest przestrzenią pełną rozrywki, dla innych skarbnicą wiedzy, a jeszcze dla innych źródłem utrzymania. Bo zarabiać w internecie można na miliardy sposobów. Nie tylko sprzedając nowe rzeczy na portalach aukcyjnych czy odrabiając za leniwych uczniów prace domowe. Odwiedzając sporą część witryn internetowych zauważymy zachęcające bannery, multimedialne prezentacje czy dźwiękowe powiadomienia. Każdy z tych środków może być sposobem na reklamę w necie. Od poszczególnych epizodów po całe kampanie internetowe, reklama internetowa stała się już częścią naszego świata. Oprócz wymienionych wcześniej nośników informacji nie można zapominać o pozyskiwaniu klienta przez e-mailing, mms-y, czy aplikacje w telefonie komórkowym.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegółowe informacje »
 • O zabawkach »

  Wzrost liczby narodzin obserwowany w ostatnich latach oraz generalna poprawa finansowa rodzina sprawiły, że wartość zabawek sprzedanych w Polsce wzrosła w I półroczu ubiegłego roku aż o 24,2 procent w porównaniu do analogicznego okresu w poprzednich latach. Wyróżniono 3 główne powody wzrostu sprzedaży. Po pierwsze: rozwój gospodarki połączony ze spadkiem bezrobocia oraz związany z tym wzrost płac i siły nabywczej. Po drugie: związany z poprawiającą się sytuacją ekonomiczną wzrost liczby urodzeń, czyli tak zwany baby boom. Trzeci powód to coraz większa obecność na rynku zabawek licencyjnych, co z pewnością jest motorem sprzedaży poza sezonem bożonarodzeniowym.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegółowe informacje »
 • Karcher Lublin »

  Wieloletni partner firmy Karcher - spółka ASC-PRO oferuje: myjki, urządzenia czyszczące, odkurzacze parowe, polerki, zamiatarki i wiele innych cenionych produktów firmy Karcher. Karchery od dłuższego czasu uznawane są za najlepsze w branży urządzeń przydatnych w czyszczeniu, co od dawna udowadnia liczba korzystających z tych urządzeń firm zajmujących się sprzątaniem, jak i detalicznych użytkowników. Posiadamy wysokie umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Niezawodny merytorycznie personel naszej firmy, służy klientom radą w całym obszarze naszej działalności. Nasz autoryzowany serwis oferuje ponadto sprzedaż części zamiennych. Operujemy m.in. w okolicy takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegółowe informacje »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona:

Adres: