Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK przeznaczone jest dla Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Podgórnej 12. PROMYCZEK to wyjątkowe przedszkole dla każdego dziecka w którym odnajdzie uroki nauki przez zabawę. Przedszkole Promyczek jest przedszkolem niepublicznym, co czyni, że maluch ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz zwykłych zajęć, które polepszą wiedzę dziecka, w naszej ofercie znajduję się wiele innych ciekawych atrakcji. Gorąco zapraszamy do galerii zdjęć! Posiadamy ostatnie wolne miejsca w PROMYCZKU.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegółowe informacje »
 • Przedszkole Zielony Domek Kielce »

  Przedszkole ZIELONY DOMEK Kielce działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Kielce Nr 69 z dn. 17.09.2010r.
  Dzieci to nasza pasja - wiemy, czego im potrzeba, żeby były szczęśliwe i wesołe a także żeby dobrze się bawiły w Przedszkolu Zielony Domek. W Programie Wychowania i Nauczania wykorzystujemy elementy najnowszych metod światowych autorytetów w dziedzinie pedagogiki i psychologii przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, a kreatywni i otwarci nauczyciele doskonale łączą wszelkie metody nauczania z inspiracjami i potencjałami dzieci. W Przedszkolu Zielony Domek dzieci nie tylko znajdą bezpieczeństwo i opiekę, ale także zawrą pierwsze przyjaźnie. Dzięki wspaniałej atmosferze, którą tworzymy, każde dziecko z niecierpliwością wyczekuje powrotu do nas. Oferujemy szereg zajęć, które mają na celu kształtować umiejętności malców a także uczyć je przez zabawę. Przedszkole ma przygotować dziecko do zmierzenia się ze szkołą, wobec tego najmłodsi uzyskują u nas podstawy, które owocują następnie w szkole.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przedszkola Zielony Domek.
  http://www.facebook.com/Przedszkole.Zielony.Domek.Kielce

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegółowe informacje »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: