Rozrywka, Kultura Kategoria: Rozrywka, Kultura

Dodano niedawno:

 • Księgarnia internetowa Rebis z Poznania. »

  Rebis wydawnictwo internetowe to księgarnia internetowa, w której możesz kupić ciekawe tytuły literackie. Znajdziesz tutaj klasykę jak i nowości do czytania. Księgarnia dostosowana dla każdego z czytelników, niezależnie od stylu, który preferujesz. Znajdziesz tutaj książkę ebook, audiobook i znacznie więcej. Lily King „Euforia” to bestseller obok którego nie można przejść obojętnie. Niesamowita historia przyjaźni trzech młodych antropologów. Zajrzyj na naszą stronę by sprawdzić aktualne promocje czy nowości. Rebis zaprasza do zakupów.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegółowe informacje »
 • Strona internetowa www.imprezyfirmowe.pl »

  Dbamy o właściwy dobór kadry, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie która świadczy usługi z uśmiechem! Na Państwa życzenie możemy przedstawić pisemne referencje sporządzone przez naszych zadowolonych klientów. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście do klienta co sprawia, że nasz krąg stałych klientów z roku na rok staje się coraz większy. Dbamy o właściwy dobór kadry, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie przez którą na waszych twarzach zagości uśmiech.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegółowe informacje »
 • Wojna Mussoliniego - La guerra di Mussolini »

  Włochy rządzone dyktatorską władzą przez Benito Mussoliniego miały ambicję zostać wielkim imperium na miarę starożytnego Rzymu. Włoski dyktator zdecydował się dokonać tego drogą podboju. O ile z Abisynią i Albanią poszło sprawnie, a udział w wojnie domowej w Hiszpanii zdawał się potwierdzać potęgę faszystowskich Włoch, to udział w II Wojnie Światowej zakończył się ciężką porażką. Pragnę zaprosić na stronę zajmującą się udziałem armii włoskiej w tych konfliktach. Każdy z frontów na jakich walczył włoski żołnierz przybliża osobny artykuł. Znajdziecie tam opisy wielkich operacji militarnych, ale też wojnę widzianą oczami zwykłego "mięsa armatniego". Dlatego artykuły pełne są niezwykłych ciekawostek, cytatów i fragmentów wspomnień ludzi którzy widzieli piekło wojny na własne oczy. Na stronie znajduje się też dział przybliżający armię włoską - jej poszczególne formacje (jak lotnictwo, marynarkę, broń pancerną itd.) oraz poszczególne jej dywizje. Jak na każdej stronie opisującej dany kraj w pewnym okresie czasu nie może zabraknąć biografii. Są to życiorysy oficerów i polityków ówczesnych Włoch. Jest także biografia samego dyktatora, jego rodziny oraz otoczenia. Niebawem rozpocznę publikację kolejnego działu - Leksykonu Uzbrojenia. Rozpocznie się on omówieniem samolotów używanych przez siły powietrzne Królestwa Włoch, w przeszłości znajdziecie tu omówienie okrętów floty, broni pancernej czy nawet wyposażenia żołnierzy piechoty. Każdy temat ilustrują bogate galerie zdjęciowe, mapy, struktury organizacyjne czy tablice mundurowe. Strona jest często aktualizowana, więc cały czas można zapoznawać się z kolejnymi częściami tej słabo znanej w Polsce historii. Serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegółowe informacje »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywka, Kultura